پرداخت درون برنامه ای گوگل پلی


صنعت توسعه و گسترش برنامه های گوشی یار با پتانسیل عظیمی برای درآمد میلیون ها دلار میباشد. البته ، هر برنامه سهم معادل از درآمد بازار Android و iOS ندارد .

علیرغم پیروی از به عبارتی فرایند توسعه و گسترش برنامه گوشی برای کسب درآمد با یک برنامه ، کلیه برنامه نویس ها از گنج اخذ میلیاردها دلار به اکانت های خویش واریز نمیکنند. این فعالیت سبب ساز میشود تا مبتدیان و گسترش دهندگان که هنوز وارد صنعت گوشی نشده اند با سؤالاتی از پاراگراف \" آیا برنامه ها درآمد کسب میکنند ؟\" ، \" چه گونه می قدرت با برد از برنامه های گوشی درآمد کسب کرد؟\" - سؤالاتی که درین نوشته ی علمی به آن ها خوا هیم پرداخت.

البته قبلی از اینکه جواب این سؤالات را پیدا کنیم ، بگذارید یک چیز را به اشتراک بگذارم - بیش تر از 3 میلیون برنامه در دکان اپل و Google Play Store موجود هست و انتظار می رود اکثری از مورد ها دیگر وارد این دامنه شوند. به این مضمون ، برای تولید درآمد در بازار با ساخت نرم افزار ، رقابت رنج در بازار موجود هست .

در چنین سناریویی ، یک گزینه که می تواند از غرق شدن ایده برنامه شما مانند Titanic دوری نماید ، تمرکز روی ملاحظات مطلوب گذشته از ساختن یک برنامه میباشد.

به این ترتیب، اذن دهید کشف چه چیزهایی شما بایستی پیشین از در حیث ایجاد هر سیرتکامل سعی به پول تولید برنامه های گسترش میباشد.

چیزهایی که بایستی بدانید گذشته از رفتن به توسعه و گسترش برنامه
اکثر زمان ها ، شغل ها درخصوص چگونگی کسب درآمد از یک ایده برنامه می پندارند سوای اینکه اعتنا متعددی به سر برنامه هایی که ویروسی میگردند و چه طور میتوانند به به عبارتی واحد سنجش آوازه و فایده کسب نمایند ، اعتنا نمایند. فیض ای که نتایج می شود این میباشد که آن ها در وصال به انگیزه خویش ناکام میباشند.

بدین ترتیب ، اولی چیزی که می بایست در هنگام انتخاب چگونگی کسب درآمد از روش گسترش برنامه ها مدنظر داشته باشید ، تمرکز روی خصوصیت های محبوبیت یک برنامه در بازار میباشد. نگاهی به این دستور خیر فقط اقبال کسب فایده بالقوه را ارتقاء میدهد بلکه به ذیل وارد شدن هزینه بسط و حفظ یک برنامه امداد خواهد کرد.

در یک باز نگری ، مشاهده شد که 63٪ از یوزرها صرفا به جهت راحتی برنامه های تلفن همراه را ترجیح می دهند. جواب های دیگر که در به عبارتی نظرسنجی تثبیت گردیده بودند ، حاکی از چیزی شبیه راحتی بودند. همگی اینها بدین سود رسیدند که مشتریان می خواهند یک برنامه سریع ، کارآمد و بصری دیدنی داشته باشند.

بسط دهندگان برنامه موبایل در Appinventiv
پرداخت استدلال وسیع دیگری برای یوزرها میباشد. طولانی تر یوزرها نسبت به امنیت یک برنامه شک و تردید دارا هستند و از خرید تولیدات شما پرهیز میکند. با اعتنا به ترکیب درگاه پرداخت ، حال و روز بهتر خواهد شد. همینطور میتوانید بیشترین برنامه های پرداخت گردیده گوشی مانند Google Pay ، Apple Pay ، PayPal و غیره را در برنامه خویش وصل فرمائید تا درآمد برنامه Android / iOS خویش را ارتقاء دهید .

تعیین بستر مطلوب برهان دیگری میباشد که مسئولیت پذیر آن میباشد. Android vs iOS موضوعی بسیار قابل دعوا میباشد و احتمالاً آخر آن نیست. با این اکنون ، گزینش یک کدام از این دو ، به حمایت دورازشوخی آماری نیاز داراست ، به خصوص هنگام ساخت برنامه برای پول .

معدل خرید در برنامه برای هر استفاده کننده 2 برابر طولانی تر از iOS میباشد. ولی این به آن معنا وجود ندارد که تعیین iOS شایسته ترین آیتم میباشد. حتی در صورتی iOS خریدهای داخل برنامه بالاتری داشته باشد ، تعداد یوزرها Android به راحتی از یوزرها iOS بالاتر می رود.

در سه ماهه دوم سال 20 ، تعداد تلفن های هوشمند فروخته گردیده اندرویدی که فروخته گردیده 329.5M بود در حالی که در مقایسه با 44.72 آیتم از سیستم ادله iOS قابل مقایسه میباشد . این به وضوح نشان میدهد که یوزرها اندرویدی اکثریت می باشند و براین اساس ، \" گزینش اندروید می تواند یک جنبش مطلوب برای کسب و عمل برای کسب درآمد با یک برنامه باشد - منوط بر اینکه از استراتژی مطلوب مستعمل باشد. .

ولی پیشین از اینکه عمیق خیس به جزئیات این مسئله بپردازید که میتوانید انتظار داشته باشید از نگاه درآمدزایی با بسط نرم افزار ها چقدر قیمت انتظار را داشته باشید ، اذن دهید در آغاز بازبینی کنیم که چرخه پرداخت در Play Store و Apple Store چه طور عمل می کند.

پرداخت ها در دکان اپل چه طور انجام میشود؟
پرداخت برنامه های iOS معمولاً در کمتر از 45 روز از نهایی روز کاری یک ماه که خرید برنامه صورت گرفته میباشد ، انجام می گردد. برای اخذ پرداخت ، می بایست تمامی اوراق و مدارک و اوراق بانکی و مالیاتی لازم را تنظیم کرده و می بایست دست کم سطح پرداخت را مراقبت نمایید. همینطور ، گذشته از اخذ مبلغ اعتبار در اکانت خویش می بایست دستکم مبلغ آستانه ای را که بایستی بدست آورید وجود داشته باشد ، در غیر اینصورت آن را به مورخ پرداخت بعدی منتقل می نماید ، تا دست کم مقدار تصمیم گیری گردیده در زمینه ی برنامه iOS را بدست آورید.

پرداخت ها در دکان Play به چه شکل انجام میگردد؟
زمانی راجع به ترازو درآمد یک برنامه Android سخن میکنید ، پولی که برنامه پرداخت گردیده اخذ مینماید در چرخه 30 روز به اکانت شما واریز میشود. هیچ آستانه دست کم موجود است که آن را به مقدار شما با کسب میاید برنامه های در مغازه بازی . در شرایطی که برنامه Android شما درآمد بالای 1 دلار داشته باشد ، به اکانت شما اعتبار مییابد. با این حالا ، مغازه Play با نسبت توزیع 30:30:30 عمل میکند. با مبلغ مبلغی که با برنامه ها درآمد کسب می کنید ، Play Store 30٪ را نگه میدارد و 70٪ دیگر را در اکانت شما اعتبار میدهد.

پرورش درآمد برای اندروید و iOS
در صورتیکه تعجب میکنید که با جور های پرداخت از قبیل موردها بیان شده در ابتدا ، هر دو سیستم ادله iOS یا این که Android که از دید درآمد در کنار هم قرار دارا هستند ، جواب دهید.

طبق گزارش تازه منتشر گردیده بوسیله سنسور ، درآمد جهانی برنامه Android و iOS با بیشتراز 23 درصد رویش در سال 20 به حدود 71.3B دلار رسید . سنسور یک کمپانی اطلاعاتی برنامه میباشد که اشتراک ها ، برنامه های پرداخت گردیده و خریدهای داخل طرحی را که در Google Play و App Store اپل پیش آمده میباشد ، اندازه گیری میکند

آموزش دانلود و مدیریت برنامه های گوگل پلی

چقدر می توانید از طریق برنامه گوگل پلی درآمد کسب کنید؟

برنامه ,، ,درآمد ,یک ,میباشد ,ها ,یک برنامه ,برنامه های ,و گسترش ,کسب درآمد ,برنامه android

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


Security Google James مطالب اینترنتی مدیریت کارهای شخصی و سازمانی jelvebaharic پینار دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. talymace 21514293 beocenipo prohe-ns2-ns3